Základem všech thajských masáží je meditace. Masérka se soustředí a obrací se k zakladateli tohoto umění s prosbou o osvobození klienta od všech bolestí a nemocí.

 

Tradiční thajská masáž

Tradiční thajská masáž vyžaduje dokonalou znalost těla. Kořeny sahají až do starověku tzv. do doby budhy. Thajská masáž spočívá v působení síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění. Při masáži masérky používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohly vyvinout tlak v kombinaci s protahováním a akupresurou. Pouze tak dojde k odblokování energie a v těle se navodí celková harmonie.

 

Olejová thajská masáž

Olejová thajská masáž je mírnější forma klasické thajské masáž, kde se na jednotlivé body vyvíjí menší tlak. Tělo je podrobeno systematické tlakové masáži od temene hlavy přes šíji, páteř, zádové svaly, paží a nohou včetně jednotlivých prstů. K této masáži se používají speciální masážní oleje.

 

Královská thajská masáž

Královská thajská masáž je kombinací tradiční thajské a olejové masáže završené přikládáním speciálních horkých bylinných sáčků na místa, kde proudí energie. Thajské byliny obsažené v sáčcích mají schopnost odbourávat stres. Je to ojedinělá masáž, která se právem nazývá královská.

 

Masáž zad a šíje

Tato masáž se doporučuje pro uvolnění napětí v horní části zad, hlavy, ramen a šíje. Působením tlaku na akupresurní body dochází k uvolnění určitých partií. Tato masáž účinně působí proti stresu.


 

ADRESA:

Přemyslovská 44/186,

130 00 Praha 3

50 metrů od nákupního centra Flóra

boční vchod - Jičínská ulice

 

PROVOZNÍ DOBA:

Po-Ne 10:00 - 22:00

 

TELEFON:

+420 736 769 164

 

TOPlist